Логін(email)
Пароль
::
Фільтри пошуку
Рубрики
Усього -95 доларів США вартість 1 сотки землі.. Продам ділянку землі площею 36 соток в районі Докучаєва, станція ж/д Світанок. Ділянки повністю автономні / вода зі свердловини, електрика - сонячні..
Вигідна пропозиція на ринку землі. Усього 111 доларів США, вартість - 1 сотки землі. На кожну ділянку є кадастровий номер. Сусіди вже мешкають, під'їзд до ділянок цілорічний, до станції..
Куплю собі земельну ділянку в СТ 50 років Жовтня без посередників. Варіанти
Продам в товаристві Мирне, вул. Валентинівська 65, приватизована ділянка 10 соток, сусіди активно забудовуються. Світло від кооперативу. Рівна місцевість, квадратна ділянка 37.6х26.4, біля дороги,..
Без комісій. Продам ділянку під забудову 1,13 Га в районі Великої Данилівки. Розташований на вулиці Гризодубова, на території елітного котеджного селища, заснованого у 2008 році (1,3 км від сел...
Приватизований (Гос акт). Знаходиться в 5-10 хв їзди від станції метро ХТЗ, в Хролях. Ділянка рівна, є сад, електропостачання. Річка в 1 км. Можливий обмін на авто. Торг.
Терміново потрібна не велика ділянка землі з будиночком або без будь - якого району Харкова . Дякуємо всім за допомогу
Зніму не велику ділянку землі можна з будиночком дуже терміново, бажано район Салтівки або ХТЗ дякую всім
Куплю собі ділянку в Кулиничах (602 м/р). 1-3 полі. Бажана наявність електрики на ділянці (не критично). Не завжди зможу відповісти на дзвінок, передзвоню. Чекаю на Ваші пропозиції. Тел.:..
Продам на Павлівці р-н кафе Свктлана 200 метрів від вул. Клочківська ділянка 7 соток з приватизацією під будівництво та обслуговування житлового будинку, ділянка прямокутної форми 15 метрів фасад, на..
Продам ділянку під забудову 18,75 соток у Харкові,Індустріальний район Заїки, ділянка рівна, є сад (вишня,абрикоса,сливу,яблуня,груша) виноградник і чагарникові рослини, газ, світло по вулиці, вода..
Продам ділянку під забудову, 15 соток, на початку Великої Рогані, ділянка рівна, документи готові. подробиці по телефону.
Продам 2 суміжні приватизовані ділянки на Роганському Житловому масиві. Прекрасне місце для будівництва будинку Вашої мрії. Чорнозем правильної форми 9 і 9соток. Є великий вагон. Можливість розорити..
Продам свою ділянку 9 сотів Роганський ЖМ метро Індустріальна 4 км. Рівний, чорнозем. Без будівель. Відмінно підходить як під дачу, так і для постійного проживання. Ціна 98000грн
Продам ділянку під забудову 10 соток на Салтівці, вулиця Валентинівська 65, садове товариство Мирне, від кола тролейбуса пішки 15-20 хвилин. Ділянка рівна, чорнозем, частково обгороджена. Плодовий..
Цей сайт використовує файли cookie. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатися більше.