Не можеш подати оголошення?
Телефонуй. Допоможемо.
099-971-37-72
 
 

Фільтри пошуку

Питання - Відповідь

 

Популярні питання:

 1. Як зареєструватися на сайті?

Реєстрація на порталі дозволить користуватися всім його функціоналом і, зокрема, подавати необмежену кількість оголошень. Для реєстрації натисніть кнопку «Реєстрація», яка знаходиться зліва на головній сторінці, та заповніть всі обов'язкові поля.

Після переходу за посиланням в електронній пошті (якщо лист не надійшов, перевірте в папці спаму або зверніться до “допомоги онлайн”), увійдіть на сайт, використовуючи логін (e-mail) і вказаний при реєстрації пароль. Тепер вам доступні всі опції нашого сайту! Отримуйте нових клієнтів, продавайте чи купуйте – усі можливості мегаполісу перед вами!

 

 1. Як подати оголошення?

Скористайтеся усіма можливостями нашого сайту! З нашою допомогою ви зможете не тільки знайти необхідні товари та послуги, а й розмістити своє оголошення. Зробити це дуже просто і займе у вас не більше хвилини. Праворуч на головній сторінці сайту є кнопка "Додати оголошення". Натиснувши на неї, ви потрапляєте на сторінку подачі оголошення. Далі натисніть на відповідну вкладку («В газету», «На сайт» або «100 сайтів») і заповніть запропоновану вам форму подачі оголошення. Якщо ви вперше на сайті, ви можете подати оголошення і одночасно заповнити реєстраційні дані. Ваше оголошення буде подано після підтвердження реєстрації. Якщо ж ви подаєте платне оголошення, воно буде розміщено після оплати.


 

 1. Які типи оголошень існують?

«VIP» оголошення – 7 днів знаходиться на головній сторінці та у розділі в окремому блоці.

А також 7 днів знаходиться в блоці "Преміум" оголошень у вказаній рубриці, підняти його додатково можна, натиснувши на кнопку "Підняти" (це безкоштовно). Робити це можна не частіше одного разу на п'ять хвилин, кількість безкоштовних піднять - 5. Таким чином, можна в кілька разів швидше знайти відгук на своє оголошення. Піднімаючи оголошення, продовжується його час "життя" на сайті на 30 днів. Після закінчення статусу VIP оголошення залишається на сайті як безкоштовне.

Ціна: 100 грн.

«Преміум» оголошення – 7 днів знаходиться в блоці «Преміум» оголошень у вказаній рубриці, підняти його можна додатково, натиснувши на кнопку «Підняти» (це безкоштовно). Робити це можна не частіше одного разу на п'ять хвилин, кількість безкоштовних підіймання - 5. Таким чином, можна в кілька разів швидше знайти відгук на своє оголошення. Піднімаючи оголошення, продовжується його час "життя" на сайті на 30 днів. Після закінчення статусу "Преміум" оголошення залишається на сайті як безкоштовне.

Ціна: 70 грн.

«Актуальне» оголошення – виділене червоною рамкою та написом «Актуально» на 30 днів з моменту подачі на сайт для залучення уваги користувачів сайту. Також оголошення можна підняти у «Топ» (це безкоштовно). Кількість безкоштовних піднять – 3. Також при подачі «Актуального» оголошення або виділення потрапляє в "актуальний блок" «Повертаючи» оголошення до актуального блоку ви продовжуєте термін «життя» актуального оголошення на 30 днів.

Ціна: 50 грн.

Виділене оголошення – виділено зеленим кольором на 30 днів з моменту подачі на сайт, для виділення вашого оголошення серед інших та залучення уваги користувачів. Також оголошення можна підняти у «Топ» (це безкоштовно). Кількість безкоштовних піднять – 2.

Ціна: 40 грн.

Безкоштовне оголошення – це звичайне оголошення на білому тлі. Розміщується на 30 днів. Також його можна підняти в Топ (це безкоштовно). Робити це можна один раз на день. Піднімаючи оголошення, продовжується його час "життя" на сайті на 30 днів.

 

Також можна комбінувати типи оголошень для більшого залучення уваги користувачів сайту.

"VIP" + "Преміум" + "Актуальне" + "Виділене". Має всі функції «VIP» оголошення. Після закінчення статусу "VIP" + "Преміум" оголошення залишається на сайті як "Актуальне" + "Виділене".

"VIP" + "Актуальне" + "Виділене". Має всі функції «VIP» оголошення. Після закінчення статусу "VIP" оголошення залишається на сайті як "Актуальне" + "Виділене".

"Преміум" + "Актуальне" + "Виділене". Має всі функції «Преміум» оголошення. Після закінчення статусу "Преміум" оголошення залишається на сайті як "Актуальне" + "Виділене".

"Преміум" + "Актуальне". Має всі функції «Преміум» оголошення. Після закінчення статусу "Преміум" оголошення залишається на сайті як "Актуальне".

"Преміум" + "Виділене". Має всі функції «Преміум» оголошення. Після закінчення статусу "Преміум" оголошення залишається на сайті як "Виділене".

«Актуальне» + «Виділене» має всі функції «Актуального» оголошення.

 

 1. Як поповнити баланс?

Поповнити баланс для розміщення оголошення дуже просто! Потрібно лише скористатися будь-якою з наведених нижче систем:

LiqPAY - це платіжна система, яка дозволяє легко здійснювати платежі з електронних карт систем Visa або MasterCard.

Послідовність операцій для поповнення рахунку:

 • 1. У МЕНЮ КОРИСТУВАЧА виберіть пункт Поповнення рахунку.
 • 2. Натисніть кнопку Visa/Mastercard.
 • 3. Введіть потрібну суму та натисніть кнопку оплатити.
 • 4. Перейшовши на сторінку liqpay.ua, оберить ОПЛАТИТИ за допомогою картки Visa/MasterСard
 • 5. Далі введіть: 16-значний номер картки, термін дії картки, код CVV (останні три цифри числа, що знаходиться на звороті картки на смузі для підпису) та номер вашого мобільного телефону.
 • 6. Після прийняття банком вашої картки на вказаний номер мобільного телефону прийде SMS-повідомлення, що містить одноразовий пароль. Введіть його в поле і натисніть ПІДТВЕРДИТИ.

Після цього гроші буде знято з вашої картки і зараховано на ваш баланс на сайті «Прем'єр».

Детальніше про платіжну систему LiqPAY можна дізнатися на сайті liqpay.ua.

 

Інструкція оплати через Приват 24

 • 1. У МЕНЮ КОРИСТУВАЧА виберіть пункт Поповнення рахунку
 • 2. Натисніть кнопку Приват 24
 • 3. Введіть потрібну суму та натисніть кнопку Оплатити.
 • 4. Перейдіть на сторінку банку, введіть номер вашого телефону та пароль до облікового запису Приват24
 • 5. Після входу виберіть картку, на якій достатньо коштів, та підтвердіть платіж.

Після цього гроші буде знято з вашої картки і зараховано на ваш баланс на сайті «Прем'єр».


Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок з юридичними та фізичними особами здійснюється через будь-який комерційний банк.
Послідовність операцій для поповнення балансу:

 • 1. У МЕНЮ КОРИСТУВАЧА виберіть пункт Поповнення рахунку.
 • 2. Натисніть кнопку ВИПИСАТИ РАХУНОК.
 • 3. Заповніть необхідні для виставлення рахунку поля та натисніть Отримати рахунок.
 • 4. При оплаті рахунку в Банку або КлієнтБанку в призначенні платежу обов'язково вказуйте номер рахунку-фактури, що згенерувався на сайті, у форматі СФ ХХХХХ, де ХХХХХ - номер рахунку-фактури.

В результаті буде згенеровано рахунок із платіжними реквізитами постачальника послуг. Ваш баланс на сайті «Прем'єр» буде поповнено після надходження грошей на розрахунковий рахунок постачальника.

Рахунок виставляється на суму не менше ніж 60 грн. Звітні документи (акт виконаних робіт, податкова накладна) надаються, для цього необхідно заповнити всі поля точно та без помилок.

З питань, пов'язаних із виставленням рахунку, звертайтесь на e-mail: info@premier.ua.

 

Інші питання:

 1. Які обмеження на подачу оголошень?

З одного користувача облікового запису можна буде розмістити до 3-х діючих (активних) оголошень в кінцеву рубрику, за винятком деяких розділів («Нерухомість», «Робота», «Авто, Мото»), в яких обмеження діє на весь розділ.

 1. Що таке пакети оголошень і як вони діють?

Для збільшення кількості активних оголошень можна скористатися додатковим пакетом. Під пакетом мається на увазі купівля додаткових рекламних місць під активні оголошення поверх неоплаченого ліміту 3-х оголошень в розділ/рубрику. У такому разі кількість активних оголошень у рубриці збільшується залежно від вибраного пакета.

Тип оголошень («Виділене», «Актуальне», «Преміум», «VIP») оплачується додатково.

Пакет починає діяти з покупки. Термін дії пакета – 30 календарних днів. Після цього терміну у вас є можливість продовжити його.

Якщо пакет не був пролонгований, то після закінчення дії пакета кількість активних оголошень буде скорочено до допустимого ліміту за принципом «найсвіжіші». Інші оголошення стають неактивними та будуть збережені в особистому кабінеті в розділі «Мої оголошення», і за бажанням користувача можуть бути активовані (замінені на чинні). При купівлі кількох пакетів (одночасно, або у різний час) їх дія підсумовується, у своїй термін дії кожному пакету вважається окремо.

 1. Що таке блок преміум оголошень?

Блок преміум оголошень знаходиться вгорі загального списку об'яв на всіх сторінках рубрики. До нього потраплятимуть оголошення у випадковому порядку у кількості 5 штук, вибраних із загального кількості «Преміум» та «VIP». При оновленні сторінки або при переході на наступну буде вибрано інші 5 оголошень.

 1. Що таке блок актуальних об'яв?

Блок актуальних оголошень знаходиться внизу загального списку об'яв на всіх сторінках рубрики. До нього потраплятимуть «Актуальні» оголошення у випадковому порядку у кількості 5 штук. При оновленні сторінки або при переході на наступну буде вибрано інші 5 оголошень. У цьому блоці вони перебувають протягом 10 днів. Після цього залишаються як актуальні.

 1. Як відновити пароль?

Для відновлення пароля слід натиснути кнопку «Забули пароль?», що знаходиться ліворуч на головній сторінці. Потрібно ввести логін (e-mail), і на електронну пошту, за допомогою якої ви реєструвалися, буде миттєво надіслано листа з подальшими інструкціями.

 

 1. Як швидко зараховуються гроші на баланс після поповнення?

 

Приват 24 відразу після проведення операції системою.

LiqPAY відразу після проведення операції системою.

Безналичный расчет операція займає за часом від 1-ї години до 3-х банківських днів, все залежить від банку-відправника.

 

 1. Як додати фото?

Ми реалізували кілька способів виділити ваше оголошення і зробити його привабливим! Один із них – додавання фотографії. Фото товару чи послуги може бути розміщено лише на сайті (тобто не буде надруковано у газеті). Ви можете розмістити 6 фотографій, кожна з яких не перевищує 4 МБ. Для цього в розділі «Подати оголошення» внизу сторінки, користувачам є спеціальне вікно, в якому можна вибрати потрібні фотографії. При розміщенні ви також можете повернути зображення у разі потреби або видалити непотрібний файл. В архіві зберігаються всі фото, які ви завантажували, тому не потрібно їх додавати знову. Також, видаляючи фото, вони автоматично будуть видалені з усіх поданих раніше оголошень.

Корисна порада: перша завантажена фотографія буде основною, що відображається на сайті, рекомендуємо зробити її яскравою та привабливою – це допоможе продати товар.

 

 1. Як додати відео?

Якщо у вас є рекламний ролик або відеопрезентація товару чи послуги – розмістіть їх на сайті! Зробити це просто, а ефективність цього прийому краще перевірити у справі. У розділі подачі оголошення просто вкажіть посилання на відео на сайті YouTube.

Корисна порада: враховуйте, що користувачі можуть мати різну швидкість підключення до інтернету, і відео дуже високої якості, можливо, буде доступне не всім вашим потенційним клієнтам. Намагайтеся викласти ключові характеристики товару в текстовому вигляді.

 

 1. Як додати карту?

У рядку над картою потрібно написати свою адресу, і прапорець вашого місцезнаходження буде виставлено автоматично.

Корисна порада: чим точніше вказана адреса, тим точніше буде встановлено прапорець. Не пропустіть можливість повідомити споживачів про те, як до вас зручно діставатися.

 

 1. Як сортуються оголошення на сайті?

Залежно від того, наскільки детальна інформація вказана в оголошеннях, їх сортування відбувається в розділах. Тобто якщо при розміщенні ви завантажили фото товару, відео та відзначили своє місцезнаходження на карті – ваше оголошення буде вищим за аналогічні оголошення без додаткової інформації.

Корисна порада: для того, щоб у пошуку по розділу потенційним клієнтам було простіше знайти ваше оголошення, періодично піднімайте його.

 

 1. Як вивести моє оголошення в Топ?

Підняти оголошення на нашому сайті можна безкоштовно. Інтервал між підняттями 5 хвилин. Кожен вид оголошення має обмежену кількість безкоштовних піднять:

	«Безкоштовне»	1 раз на добу
	«Виділене»	2 рази на добу
	«Актуальне»	3 рази на добу
	«Преміум»	5 разів на добу
	«VIP»		5 разів на добу

Кожне наступне підняття — 10 грн.
Щоб скористатися пропозицією «Підняти оголошення», вам необхідно зайти в оголошення на сайт, вибрати оголошення та натиснути кнопку «Підняти».

Снимок.JPG

 

 1. Що таке «Автопідняття»?

Функція автоматичного підняття оголошення призначена для тих користувачів, які не завжди можуть зайти на сайт premier.ua та підняти своє оголошення вручну.

Активувавши функцію «Автопідняття», Ваше оголошення підніматиметься 3 рази на день(у вибрані Вами дати), починаючи з моменту активації послуги, з інтервалом 2 години.

Для активації послуги необхідно зайти в «Мої оголошення», вибрати потрібне оголошення та натиснути на кнопку «Автопідняття».

Автоподнятия

Далі вибрати потрібні дати та натиснути на «Сплатити».

Оплата Автопідняття

Увага! При виборі поточної дати перше автоматичне підняття оголошення відбувається в момент активації послуги. Якщо послуга була придбана на кілька днів, то автопідйом оголошення буде відбуватися в той же час, в який послуга була активована.

Оплата Автопідняття

Редакція premier.ua не рекомендує піднімати оголошення в ручному режимі безпосередньо перед «Автопідняттям».

 

 1. Як переглянути історію «Автопідняття»?

Для перегляду історії зайдіть у «Мої оголошення». На оголошенні з активною функцією «Автопідняття» відображатиметься час наступного підняття оголошення.

найближче автопідняття оголошення

Натиснувши на посилання, відкривається вікно зі статистикою, де можна переглянути графік автопідняття оголошення.

графік автопідняття оголошення

 

 1. Чи зберігається кількість безкоштовних підіймань оголошень?

Активація функції «Автопідняття» не впливає на кількість безкоштовних підіймань. У проміжках між автопідняттями Ви маєте можливість піднімати оголошення в ручному режимі, тим самим підвищуючи ймовірність продажу свого товару або послуги.

 

 1. Якщо я подаю оголошення до газети, воно буде на сайті?

Якщо ви подаєте оголошення в газету, воно дублюється на сайті як безкоштовне в день виходу в газеті. Ви зможете знайти його через пошук.

 

 1. Чи можу я зробити безкоштовне оголошення платним?

Так, для цього потрібно У МЕНЮ КОРИСТУВАЧА зайти в мої оголошення, вибирати потрібне оголошення і натиснути на кнопку «виділити», потім вибрати відповідний варіант.

 

 1. Де подивитись подані мною оголошення?

Переглянути подані вами оголошення ви завжди можете у своєму особистому кабінеті, незалежно від того, чи були вони подані в газету або на сайт.

 

 1. Навіщо мені подавати платне оголошення?

Для того, щоб залучити користувачів порталу (потенційних покупців) до вашого оголошення. Кожен з типів об'яв дає свої привілеї, детальніше дивіться питання про типи об'яв.

 

 1. Чи можу я видалити оголошення?

Так, будь-яке подане оголошення можна видалити. Для цього потрібно в МЕНЮ КОРИСТУВАЧА перейти в “Оголошення на сайт” видалити непотрібне оголошення. Після видалення ви не зможете його відновити.

Снимок1.JPG

Для того, щоб видалити оголошення в газеті, зв'яжіться з нами через «Онлайн допомогу».

 

 1. Чи можу я призупинити покази оголошення?

Так. Для цього оголошення потрібно деактивувати, при цьому час преміуму або VIP заморожується. Деактивовані оголошення можна відновити.

 

 1. Чи можу я редагувати оголошення?

Щоб відредагувати оголошення, потрібно увійти в меню користувача в розділі "Мої оголошення". Ви побачите всі подані вами оголошення та зможете відредагувати їх, натиснувши на відповідну кнопку. При цьому можна не тільки змінити текст оголошення, але й додати фото, відео чи карту, що допоможе підняти оголошення у пошуку по розділу. Редагувати оголошення можна раз на добу.

 

 1. Чому моє оголошення так довго на модерації?

Після подачі оголошення потрапляють у чергу на модерацію. Модерація відбувається цілодобово. Оголошення проходить модерацію в середньому 15-20 хв, якщо черга на модерацію велика, то можуть бути затримки. Час "життя" оголошення на сайті починається після проходження модерації.

 

 1. Чому моє оголошення видалено/змінено?

Причину видалення надіслано вам на пошту. Невідповідності до правил подання або Закону України.

Зміст оголошень не має суперечити Закону України про рекламу та правилам подання оголошень нашого сайту.

Зміст оголошення має відповідати рубриці, в якій вона знаходиться.

Оголошення мають відповідати нормам мови написання. Редакція критично відноситься до використання в тексті безглуздих слів і абревіатур, а також великих літер (наприклад: ПРОДАМ), повторюваних розділових знаків (наприклад: !!!!), нелітерних символів (наприклад: @#&*).

Реклама з проханням про матеріальну допомогу публікується на розсуд редакції або модераторів.

При поданні оголошення з пропозиціями послуг, що підлягають ліцензуванню, користувач зобов'язаний надати ліцензію ВБ «Прем'єр».

Оголошення, що містять інформацію про інтимні послуги, не публікуються.

Оголошення та реклама про купівлю-продаж документів, наркотиків, зброї, отрут, внутрішніх органів, крові, плазми; незареєстрованих комп'ютерних програм; державних нагород України та інших країн; паспортів, трудових книжок, дипломів та інших документів; про пропаганду проституції – не публікуються.

Оголошення, що містять інформацію, яка не підлягає передачі іншим особам, політичного та релігійного характеру, що дискредитують фізичних та юридичних осіб, не публікуються.

Забороняється поширювати рекламу послуг з передбачення та ворожіння.

У розділі «Робота» забороняється вказувати стать, вік тощо. (відповідно до Закону України про зайнятість населення).

 

 1. Я подаю оголошення, а мені пише, що мій логін зайнятий, що робити?

Якщо ви вже зареєстровані на сайті, спочатку увійдіть на сайт під своїм логіном та паролем, а потім заповнюйте форму подачі оголошення.

 1. Що таке VIP+?

Унікальна можливість подати VIP оголошення на сайт + оголошення на чорному фоні в газету «Прем'єр Експрес» за меншу вартість і отримати в подарунок одне автопідняття.

Оголошення можуть бути з різним текстом та подано у різні рубрики. Додаткові виділення оголошення на сайт або додані дати в газету оплачуються додатково.

Вартість послуги «VIP+» - 180 грн. (замість 230).

До послуги «VIP+» входить: VIP на сайт + На чорному фоні у Прем'єр-Експрес + 1 автопідняття на сайт.

 

При подачі оголошення на сайт:

При подачі оголошення в газету:

 

 1. Що таке «100 сайтів в один клік»?

Унікальна можливість через сайт premier.ua розмістити своє оголошення на більш ніж 50 сайтів оголошень.

Ми пропонуємо різні схеми розміщень для Вашої зручності у просуванні товарів чи послуг.

 1. Які схеми розміщень є?

Оголошення може містити від 200 до 1000 символів тексту, заголовок від 30 до 50 символів.

Схема "Ультра" - 300 грн

Рекламні оголошення розміщуються на 100 українських сайтах. Заголовок та текст мають бути написані правильно з погляду пошукових сайтів.

Схема «Мега» ідеально підходить для інтернет-магазинів та реклами компаній, представлених у різних містах.

Схема «Преміум» - 200 грн

Оголошення розміщуються на 50 популярних українських сайтах у мережі інтернет. Заголовок та текст мають бути написані правильно з погляду пошукових сайтів.

Схему «Бізнес+» є сенс застосовувати, коли у Вас є персональний веб-сайт і Ви вказали його в оголошенні. При цьому можуть з'явитися зворотні посилання на Ваш сайт і збільшитися кількість відвідувань.

Схема "Оптіма" - 130 грн

Оголошення розміщуються на 25 популярних українських сайтах у мережі інтернет. Заголовок та текст мають бути написані правильно з погляду пошукових сайтів.

Рекомендується для реклами товарів та послуг, прив'язаних до одного регіону України.

Схема "Мінімум" - 100 грн

Оголошення розміщуються на 15 популярних українських сайтах у мережі інтернет. Заголовок та текст мають бути написані правильно з погляду пошукових сайтів.

Рекомендується для реклами товарів та послуг. Чудовий старт для малого бізнесу!

 1. На яких сайтах буде розміщуватись моє оголошення при розміщенні в «100 сайтів в один клік»?

Залежно від вибраної категорії та схеми розміщення змінюються і сайти оголошень. Повний список можна переглянути на сторінці подачі, натиснувши «Список сайтів».

 1. Як перевірити розміщення мого оголошення?

Після подачі оголошення Ви отримаєте на вказану електронну адресу звіт зі списком посилань на розміщені оголошення. Перейшовши за посиланнями, Ви зможете побачити кількість переглядів конкретного оголошення (якщо сайт надає таку інформацію).

Також у розділі «Мої оголошення» можна буде переглянути цей список, натиснувши на оголошення, що Вас цікавить.

100 сайтов
Подача телефоном

Цей сайт використовує файли cookie. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатися більше.