Не можеш подати оголошення?
Телефонуй. Допоможемо.
099-971-37-72
 
 

Фільтри пошуку

Про проект

"Прем'єр" – найбільший сайт приватних оголошень Харкова та області для приватних осіб та бізнесу. Відвідувачам сайту відкриваються такі можливості: Подача та перегляд оголошень на всі випадки життя (900 рубрик). Завдяки нашому сайту, Ви маєте можливість рекламувати свій бізнес, переглядати та пропонувати вакансії, купити/продати товари та послуги, знайти житло, а також влаштувати особисте життя.

Швидкий пошук оголошень за ключовими словами. Подання безкоштовних оголошень з фото та відео. Ви маєте можливість подати оголошення в газету «Прем'єр», не виходячи з дому, сплативши його за допомогою електронного платежу. А також, у розділі «архів газети», переглянути електронний варіант видань «Прем'єр – Експрес» та «Прем'єр – Дайджест». Ви можете вивести своє оголошення в топ.

Є можливість ознайомитись з прайсами, правилами подачі реклами та пунктами прийому оголошень. Всі питання, що Вас цікавлять, є в розділі «Питання-відповідь». Якщо Ви чогось не знайшли, то напишіть в онлайн підтримку.

Для популяризації вашого бренду є можливість замовити банерну рекламу на сайті – це вигідно, тому що наш сайт щодня відвідує від 10 до 20 тисяч людей!

100 сайтов
Подача телефоном

Цей сайт використовує файли cookie. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатися більше.